PRPC040SBAN-M71RC
DigiKeyn tuotenumero
S1111EC-40-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PRPC040SBAN-M71RC
Kuvaus
CONN HEADER R/A 40POS 2.54MM
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko, Suorakulma 40 napainen 0,100" (2,54mm)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PRPC040SBAN-M71RC -mallit
Kategoria
Kontaktin pituus - liitäntä
0,230" (5,84mm)
Valm.
Kontaktin pituus - tappi
0,120" (3,05mm)
Eristyksen korkeus
0,098" (2,50mm)
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Virtaluokitus (ampeeria)
3A per kosketin
Lisäresurssit
Varastossa: 365
Tutustu myös saapuviin tuotteisiin
Vaihtoehtoinen pituus
CONN HEADER R/A 39POS 2.54MM
Varastossa: 0
CONN HEADER R/A 38POS 2.54MM
Varastossa: 0
CONN HEADER R/A 37POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 36POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 35POS 2.54MM