LT1587CT-3.3#PBF
DigiKeyn tuotenumero
LT1587CT-3.3#PBF-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LT1587CT-3.3#PBF
Kuvaus
IC REG LINEAR 3.3V 3A TO220-3
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 3A TO-220-3
EDA/CAD-mallit
LT1587CT-3.3#PBF -mallit
Kategoria
Jännitehäviö (maks.)
1,3V @ 3A
Valm.
Lähtövirta
Pakkaustapa
Putki
Suojausominaisuudet
Ylivirta, Ylikuumeneminen, Oikosulku
Toimintalämpötila
0°C – 125°C
Lähdön konfiguraatio
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Lähdön tyyppi
Pakkaus / kotelo
TO-220-3
Valmistajan laitepakkaus
TO-220-3
Tulojännite (maks.)
7V
Päätuotenumero
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V