LM78L12ACZ/LFT4
DigiKeyn tuotenumero
296-LM78L12ACZ/LFT4CT-ND - Cut Tape (CT)
296-LM78L12ACZ/LFT4TB-ND - Teippi ja rasia (TB)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LM78L12ACZ/LFT4
Kuvaus
IC REG LINEAR 12V 100MA TO92-3
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 100mA TO-92-3
EDA/CAD-mallit
LM78L12ACZ/LFT4 -mallit
Virta - lepovirta (Iq)
3 mA
Pakkaustapa
Cut Tape (CT)
Teippi ja rasia (TB)
PSRR
54dB (120Hz)
Toimintalämpötila
0°C – 125°C
Tulojännite (maks.)
35V
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
12V