LM76003RNPR | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | LM76003RNPR |
Kuvaus | IC REG BUCK ADJ 3.5A 30WQFN |
Valmistajan vakio toimitusaika | 12 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | Paluu Jännitteensäädin IC Positiivinen Säädettävä 1V 1 Lähtö 3,5A 30-WFQFN avoin juotoskohta |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | LM76003RNPR -mallit |
Kategoria | Jännite - lähtö (min./kiinteä) |
Valm. | Jännite - lähtö (maks.) 57V |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Lähtövirta |
Osan tila Aktiivinen | Taajuus - kytkentä 300kHz – 2,2MHz |
Aihealue Jännitteenalennus | Synkroninen tasasuuntaaja Kyllä |
Lähdön konfiguraatio Positiivinen | Toimintalämpötila -40°C – 125°C (TJ) |
Topologia | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan, Helposti tarkistettava reuna |
Lähdön tyyppi | Pakkaus / kotelo |
Lähtöjen lukumäärä 1 | Valmistajan laitepakkaus 30-WQFN (6x4) |
Tulojännite (min.) 3,5V | Päätuotenumero |
Tulojännite (maks.) 60V |