LM76003QRNPRQ1 on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Texas Instruments
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Texas Instruments
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Varastossa: 430
Samankaltainen
Richtek USA Inc.
Paluu Jännitteensäädin IC Positiivinen Säädettävä 1V 1 Lähtö 3,5A 30-WFQFN avoin juotoskohta
LM76003QRNPRQ1
DigiKeyn tuotenumero
296-LM76003QRNPRQ1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
296-LM76003QRNPRQ1CT-ND - Cut Tape (CT)
296-LM76003QRNPRQ1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LM76003QRNPRQ1
Kuvaus
IC REG BUCK ADJ 3.5A 30WQFN
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
LM76003QRNPRQ1 -mallit
Kategoria
Jännite - lähtö (maks.)
57V
Taajuus - kytkentä
300kHz – 2,2MHz
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TJ)
Lähdön konfiguraatio
Positiivinen
Luokka
Autoteollisuus
Topologia
Hyväksyntä
AEC-Q100
Tulojännite (min.)
3,5V
Tulojännite (maks.)
60V