LM76002RNPR
DigiKeyn tuotenumero
296-LM76002RNPRTR-ND - Rullattu teippi (TR)
296-LM76002RNPRCT-ND - Cut Tape (CT)
296-LM76002RNPRDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LM76002RNPR
Kuvaus
IC REG BUCK ADJ 2.5A 30WQFN
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Paluu Jännitteensäädin IC Positiivinen Säädettävä 1V 1 Lähtö 2,5A 30-WFQFN avoin juotoskohta
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
LM76002RNPR -mallit
Kategoria
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
Valm.
Jännite - lähtö (maks.)
57V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Lähtövirta
Osan tila
Aktiivinen
Taajuus - kytkentä
300kHz – 2,2MHz
Aihealue
Jännitteenalennus
Synkroninen tasasuuntaaja
Kyllä
Lähdön konfiguraatio
Positiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TJ)
Topologia
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan, Helposti tarkistettava reuna
Lähdön tyyppi
Pakkaus / kotelo
Lähtöjen lukumäärä
1
Valmistajan laitepakkaus
30-WQFN (6x4)
Tulojännite (min.)
3,5V
Päätuotenumero
Tulojännite (maks.)
60V