LM76003RNPT
DigiKeyn tuotenumero
296-47536-2-ND - Rullattu teippi (TR)
296-47536-1-ND - Cut Tape (CT)
296-47536-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LM76003RNPT
Kuvaus
IC REG BUCK ADJ 3.5A 30WQFN
Tarkka kuvaus
Paluu Jännitteensäädin IC Positiivinen Säädettävä 1V 1 Lähtö 3,5A 30-WFQFN avoin juotoskohta
EDA/CAD-mallit
LM76003RNPT -mallit
Kategoria
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
Valm.
Jännite - lähtö (maks.)
57V
Taajuus - kytkentä
300kHz – 2,2MHz
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TJ)
Tulojännite (min.)
3,5V
Päätuotenumero
Tulojännite (maks.)
60V