CSD19502Q5B | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | CSD19502Q5B |
Kuvaus | MOSFET N-CH 80V 100A 8VSON |
Valmistajan vakio toimitusaika | 12 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | N-kanavatyyppi 80 V 100A (Ta) 3,1W (Ta), 195W (Tc) Kiinnitys pintaan 8-VSON-CLIP (5x6) |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | CSD19502Q5B -mallit |
Kategoria | Vgs(th) (maks.) @ Id 3,3V @ 250µA |
Valm. | Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs 62 nC @ 10 V |
Sarja | Vgs (maks.) ±20V |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds 4870 pF @ 40 V |
Osan tila Aktiivinen | Tehohäviö (maks.) 3,1W (Ta), 195W (Tc) |
FET-tyyppi | Toimintalämpötila -55°C – 150°C (TJ) |
Teknologia | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss) 80 V | Valmistajan laitepakkaus 8-VSON-CLIP (5x6) |
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C | Pakkaus / kotelo |
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On) 6V, 10V | Päätuotenumero |
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs 4,1mOhm @ 19A, 10V |