CSD19502Q5BT
DigiKeyn tuotenumero
296-44043-2-ND - Rullattu teippi (TR)
296-44043-1-ND - Cut Tape (CT)
296-44043-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CSD19502Q5BT
Kuvaus
MOSFET N-CH 80V 100A 8VSON
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 80 V 100A (Ta) 3,1W (Ta), 195W (Tc) Kiinnitys pintaan 8-VSON-CLIP (5x6)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CSD19502Q5BT -mallit
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
3,3V @ 250µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
62 nC @ 10 V
Sarja
Vgs (maks.)
±20V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
4870 pF @ 40 V
Osan tila
Aktiivinen
Tehohäviö (maks.)
3,1W (Ta), 195W (Tc)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Teknologia
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
80 V
Valmistajan laitepakkaus
8-VSON-CLIP (5x6)
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Pakkaus / kotelo
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
6V, 10V
Päätuotenumero
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
4,1mOhm @ 19A, 10V