NMN0.75BK75
DigiKeyn tuotenumero
1030-NMN0.75BK75-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
NMN0.75BK75
Kuvaus
SLEEVING 0.75" ID POLY 75' BLACK
Tarkka kuvaus
Musta Monisäikeinen polyamidi, halogeenivapaa Punottu Suojapunos 0,750" (19,05mm) 75,00' (22,86m)
Pituus
75,00' (22,86m)
Sarja
Seinän paksuus
0,040" (1,02mm)
Toimintalämpötila
-45°C – 150°C
Halkaisija - sisäpuoli
0,750" (19,05mm)
Halkaisija - ulkopuoli
0,830" (21,08mm)