NMN0.50BK100
DigiKeyn tuotenumero
1030-NMN0.50BK100-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
NMN0.50BK100
Kuvaus
SLEEVING 0.5" ID POLY 100' BLACK
Tarkka kuvaus
Musta Monisäikeinen polyamidi, halogeenivapaa Punottu Suojapunos 0,500" (12,70mm) 100' (30,48m)
Pituus
100' (30,48m)
Sarja
Seinän paksuus
0,030" (0,76mm)
Toimintalämpötila
-45°C – 150°C
Halkaisija - sisäpuoli
0,500" (12,70mm)
Halkaisija - ulkopuoli
0,560" (14,22mm)