NMN0.25BK200
DigiKeyn tuotenumero
1030-NMN0.25BK200-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
NMN0.25BK200
Kuvaus
SLEEVING 0.250" ID POLY 200' BLK
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Musta Monisäikeinen polyamidi, halogeenivapaa Punottu Suojapunos 0,250" (6,35mm) 200' (60,96m)
Kategoria
Väri
Musta
Valmistaja
Techflex
Pituus
200' (60,96m)
Sarja
Seinän paksuus
0,030" (0,76mm)
Pakkaustapa
Kela
Toimintalämpötila
-45°C – 150°C
Osan tila
Aktiivinen
Suojaus hankaukselta
Hankausta ja viiltoja kestävä
Tyyppi
Suojapunos
Suojaus nesteeltä
Bensiiniä kestävä, Kosteutta kestävä
Tyypin ominaisuudet
Punottu
Suojaus ympäristöltä
UV-kestävä
Halkaisija - sisäpuoli
0,250" (6,35mm)
Ominaisuudet
Kemikaaleja kestävä, Tärinää kestävä
Halkaisija - ulkopuoli
0,310" (7,87mm)