NMN1.00BK50
DigiKeyn tuotenumero
1030-NMN1.00BK50-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
NMN1.00BK50
Kuvaus
SLEEVING 1" ID POLY 50' BLACK
Tarkka kuvaus
Musta Monisäikeinen polyamidi, halogeenivapaa Punottu Suojapunos 1,000" (25,40mm) 50,00' (15,24m)
Pituus
50,00' (15,24m)
Sarja
Seinän paksuus
0,050" (1,27mm)
Toimintalämpötila
-45°C – 150°C
Halkaisija - sisäpuoli
1,000" (25,40mm)
Halkaisija - ulkopuoli
1,100" (27,94mm)