HTN0.50TB100
DigiKeyn tuotenumero
1030-HTN0.50TB100-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HTN0.50TB100
Kuvaus
EXPAND SLEEVE 1/2"X100' BLK/WHT
Tarkka kuvaus
Holkki X 100' (30,48m) Musta, Valkoinen
Pituus
100' (30,48m)
Sarja
Seinän paksuus
0,028" (0,71mm)
Toimintalämpötila
-75°C – 150°C
Halkaisija - sisäpuoli, ei laajennettu
0,500" (12,70mm)
Halkaisija - sisäpuoli, laajennettuna
0,750" (19,05mm)