HTN0.50TB500
DigiKeyn tuotenumero
1030-HTN0.50TB500-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HTN0.50TB500
Kuvaus
EXPAND SLEEVE 1/2"X500' BLK/WHT
Tarkka kuvaus
Holkki X 500' (152,40m) Musta, Valkoinen
Pituus
500' (152,40m)
Sarja
Seinän paksuus
0,028" (0,71mm)
Toimintalämpötila
-75°C – 150°C
Halkaisija - sisäpuoli, ei laajennettu
0,500" (12,70mm)
Halkaisija - sisäpuoli, laajennettuna
0,750" (19,05mm)