HTN0.25TB200
DigiKeyn tuotenumero
1030-HTN0.25TB200-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HTN0.25TB200
Kuvaus
EXPAND SLEEV 1/4"X200' BLK/WHT
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Holkki X 200' (60,96m) Musta, Valkoinen
Kategoria
Väri
Musta, Valkoinen
Valmistaja
Techflex
Pituus
200' (60,96m)
Sarja
Seinän paksuus
0,028" (0,71mm)
Pakkaustapa
Kela
Toimintalämpötila
-75°C – 150°C
Osan tila
Aktiivinen
Lämpösuojaus
Liekkejä kestävä, Lämpöä kestävä
Tyyppi
Holkki
Suojaus hankaukselta
Hankausta ja viiltoja kestävä
Tyypin ominaisuudet
Laajennettava
Suojaus nesteeltä
Bensiiniä kestävä
Halkaisija - sisäpuoli, ei laajennettu
0,250" (6,35mm)
Ominaisuudet
Happoa kestävä, Kemikaaleja kestävä, Puhtaaksi leikattu, Itsestään sammuva, Liuottimia kestävä
Halkaisija - sisäpuoli, laajennettuna
0,438" (11,13mm)