HTN0.75TB75
DigiKeyn tuotenumero
1030-HTN0.75TB75-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HTN0.75TB75
Kuvaus
EXPAND SLEEVE 3/4"X75' BLK/WHT
Tarkka kuvaus
Holkki X 75,00' (22,86m) Musta, Valkoinen
Pituus
75,00' (22,86m)
Sarja
Seinän paksuus
0,028" (0,71mm)
Toimintalämpötila
-75°C – 150°C
Halkaisija - sisäpuoli, ei laajennettu
0,750" (19,05mm)
Halkaisija - sisäpuoli, laajennettuna
1,250" (31,75mm)