F6N0.50OR150
DigiKeyn tuotenumero
1030-F6N0.50OR150-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
F6N0.50OR150
Kuvaus
SELF WRAP 1/2" X 150' ORANGE
Tarkka kuvaus
Itsekääriytyvä X 150' (45,72m) Oranssi
Kategoria
Väri
Oranssi
Pituus
150' (45,72m)
Sarja
Seinän paksuus
0,025" (0,64mm)
Pakkaustapa
Irtotavara
Toimintalämpötila
-70°C – 125°C
Halkaisija - sisäpuoli, ei laajennettu
0,500" (12,70mm)