F6N0.50OR25
DigiKeyn tuotenumero
1030-F6N0.50OR25-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
F6N0.50OR25
Kuvaus
SELF WRAP 1/2" X 25' ORANGE
Tarkka kuvaus
Itsekääriytyvä X 25,00' (7,62m) Oranssi
Kategoria
Väri
Oranssi
Pituus
25,00' (7,62m)
Sarja
Seinän paksuus
0,025" (0,64mm)
Pakkaustapa
Irtotavara
Toimintalämpötila
-70°C – 125°C
Halkaisija - sisäpuoli, ei laajennettu
0,500" (12,70mm)