F6N0.38BK25
DigiKeyn tuotenumero
1030-F6N0.38BK25-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
F6N0.38BK25
Kuvaus
SELF WRAP 3/8" X 25' BLACK
Tarkka kuvaus
Itsekääriytyvä X 25,00' (7,62m) Musta
Pituus
25,00' (7,62m)
Sarja
Seinän paksuus
0,025" (0,64mm)
Pakkaustapa
Irtotavara
Toimintalämpötila
-70°C – 125°C
Halkaisija - sisäpuoli, ei laajennettu
0,375" (9,53mm)