CCP0.25BK100
DigiKeyn tuotenumero
1030-CCP0.25BK100-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CCP0.25BK100
Kuvaus
EXPAND SLEEVING 1/4" X 100' BLK
Valmistajan vakio toimitusaika
5 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Holkki X 100' (30,48m) Musta
Kategoria
Materiaali
Polyeteenitereftalaatti (PET), Halogeeniton
Valmistaja
Techflex
Väri
Musta
Sarja
Pituus
100' (30,48m)
Pakkaustapa
Kela
Seinän paksuus
0,024" (0,61mm)
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-70°C – 125°C
Tyyppi
Holkki
Suojaus hankaukselta
Hankausta ja viiltoja kestävä, Lohkeamista torjuva
Tyypin ominaisuudet
Laajennettava
Ominaisuudet
Puhtaaksi leikattu
Halkaisija - sisäpuoli, ei laajennettu
0,250" (6,35mm)
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Halkaisija - sisäpuoli, laajennettuna
0,438" (11,13mm)