CCP0.25BK1000
DigiKeyn tuotenumero
1030-CCP0.25BK1000-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CCP0.25BK1000
Kuvaus
EXPAND SLEEVE 1/4" X 1000' BLK
Tarkka kuvaus
Holkki X 1000' (304,80m) Musta
Pituus
1000' (304,80m)
Seinän paksuus
0,024" (0,61mm)
Toimintalämpötila
-70°C – 125°C
Halkaisija - sisäpuoli, ei laajennettu
0,250" (6,35mm)
Halkaisija - sisäpuoli, laajennettuna
0,438" (11,13mm)