CCP0.75BK250
DigiKeyn tuotenumero
1030-CCP0.75BK250-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CCP0.75BK250
Kuvaus
EXPAND SLEEVING 3/4" X 250' BLK
Tarkka kuvaus
Holkki X 250' (76,20m) Musta
Pituus
250' (76,20m)
Seinän paksuus
0,024" (0,61mm)
Toimintalämpötila
-70°C – 125°C
Halkaisija - sisäpuoli, ei laajennettu
0,750" (19,05mm)
Halkaisija - sisäpuoli, laajennettuna
1,000" (25,40mm)