CCP0.75BK75
DigiKeyn tuotenumero
1030-CCP0.75BK75-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CCP0.75BK75
Kuvaus
EXPAND SLEEVE 3/4" X 75' BLACK
Tarkka kuvaus
Holkki X 75,00' (22,86m) Musta
Pituus
75,00' (22,86m)
Seinän paksuus
0,024" (0,61mm)
Toimintalämpötila
-70°C – 125°C
Halkaisija - sisäpuoli, ei laajennettu
0,750" (19,05mm)
Halkaisija - sisäpuoli, laajennettuna
1,000" (25,40mm)