CCP0.50BK100
DigiKeyn tuotenumero
1030-CCP0.50BK100-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CCP0.50BK100
Kuvaus
EXPAND SLEEVE 1/2" X 100' BLACK
Tarkka kuvaus
Holkki X 100' (30,48m) Musta
Pituus
100' (30,48m)
Seinän paksuus
0,024" (0,61mm)
Toimintalämpötila
-70°C – 125°C
Halkaisija - sisäpuoli, ei laajennettu
0,500" (12,70mm)
Halkaisija - sisäpuoli, laajennettuna
0,750" (19,05mm)