F6N0.75OR100
DigiKeyn tuotenumero
1030-F6N0.75OR100-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
F6N0.75OR100
Kuvaus
SELF WRAP 3/4" X 100' ORANGE
Tarkka kuvaus
Itsekääriytyvä X 100' (30,48m) Oranssi
Kategoria
Väri
Oranssi
Pituus
100' (30,48m)
Sarja
Seinän paksuus
0,025" (0,64mm)
Pakkaustapa
Irtotavara
Toimintalämpötila
-70°C – 125°C
Halkaisija - sisäpuoli, ei laajennettu
0,750" (19,05mm)