F6N0.75BK500
DigiKeyn tuotenumero
1030-F6N0.75BK500-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
F6N0.75BK500
Kuvaus
SELF WRAP 3/4" X 500' BLACK
Tarkka kuvaus
Itsekääriytyvä X 500' (152,40m) Musta
Kategoria
Väri
Musta
Pituus
500' (152,40m)
Sarja
Seinän paksuus
0,025" (0,64mm)
Pakkaustapa
Kotelo
Toimintalämpötila
-70°C – 125°C
Halkaisija - sisäpuoli, ei laajennettu
0,750" (19,05mm)