F6N1.25BK250
DigiKeyn tuotenumero
1030-F6N1.25BK250-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
F6N1.25BK250
Kuvaus
SELF WRAP 1.25" X 250' BLACK
Tarkka kuvaus
Itsekääriytyvä X 250' (76,20m) Musta
Pituus
250' (76,20m)
Sarja
Seinän paksuus
0,038" (0,96mm)
Pakkaustapa
Kotelo
Toimintalämpötila
-70°C – 125°C
Halkaisija - sisäpuoli, ei laajennettu
1,250" (31,75mm)