F6N1.50BK250
DigiKeyn tuotenumero
1030-F6N1.50BK250-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
F6N1.50BK250
Kuvaus
SELF WRAP 1.5" X 250' BLACK
Tarkka kuvaus
Itsekääriytyvä X 250' (76,20m) Musta
Pituus
250' (76,20m)
Sarja
Seinän paksuus
0,038" (0,96mm)
Pakkaustapa
Kotelo
Toimintalämpötila
-70°C – 125°C
Halkaisija - sisäpuoli, ei laajennettu
1,500" (38,10mm)