F6N0.50BK150
DigiKeyn tuotenumero
1030-F6N0.50BK150-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
F6N0.50BK150
Kuvaus
SELF WRAP 1/2" X 150' BLACK
Valmistajan vakio toimitusaika
5 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Itsekääriytyvä X 150' (45,72m) Musta
Kategoria
Väri
Musta
Valmistaja
Techflex
Pituus
150' (45,72m)
Sarja
Seinän paksuus
0,025" (0,64mm)
Pakkaustapa
Kotelo
Toimintalämpötila
-70°C – 125°C
Osan tila
Aktiivinen
Suojaus hankaukselta
Hankausta ja viiltoja kestävä
Tyyppi
Itsekääriytyvä
Ominaisuudet
Kemikaaleja kestävä, Puhtaaksi leikattu
Tyypin ominaisuudet
Halkaistu joustava putki
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Halkaisija - sisäpuoli, ei laajennettu
0,500" (12,70mm)