F6N0.25BK25
DigiKeyn tuotenumero
1030-F6N0.25BK25-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
F6N0.25BK25
Kuvaus
SELF WRAP 1/4" X 25' BLACK
Valmistajan vakio toimitusaika
5 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Itsekääriytyvä X 25,00' (7,62m) Musta
Kategoria
Väri
Musta
Valmistaja
Techflex
Pituus
25,00' (7,62m)
Sarja
Seinän paksuus
0,025" (0,64mm)
Pakkaustapa
Irtotavara
Toimintalämpötila
-70°C – 125°C
Osan tila
Aktiivinen
Suojaus hankaukselta
Hankausta ja viiltoja kestävä
Tyyppi
Itsekääriytyvä
Ominaisuudet
Kemikaaleja kestävä, Puhtaaksi leikattu
Tyypin ominaisuudet
Halkaistu joustava putki
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Halkaisija - sisäpuoli, ei laajennettu
0,250" (6,35mm)