PTN0.25BK200
DigiKeyn tuotenumero
1030-PTN0.25BK200-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PTN0.25BK200
Kuvaus
EXPAND SLEEVING 1/4" X 200' BLK
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Holkki X 200' (60,96m) Musta
Kategoria
Pituus
200' (60,96m)
Valmistaja
Techflex
Seinän paksuus
0,025" (0,64mm)
Sarja
Toimintalämpötila
-70°C – 125°C
Pakkaustapa
Kela
Lämpösuojaus
Lämpöä kestävä
Osan tila
Aktiivinen
Suojaus hankaukselta
Hankausta ja viiltoja kestävä
Tyyppi
Holkki
Suojaus nesteeltä
Bensiiniä kestävä
Tyypin ominaisuudet
Laajennettava
Suojaus ympäristöltä
UV-kestävä
Halkaisija - sisäpuoli, ei laajennettu
0,250" (6,35mm)
Ominaisuudet
Kemikaaleja kestävä, Puhtaaksi leikattu, Liuottimia kestävä
Halkaisija - sisäpuoli, laajennettuna
0,438" (11,13mm)