RWS150B-28
DigiKeyn tuotenumero
285-RWS150B-28-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RWS150B-28
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 28V 151W
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 28V 85 – 265VAC Tulo
EDA/CAD-mallit
RWS150B-28 -mallit
Jännite - erotus
3 kV
Pakkaustapa
Kotelo
Tehokkuus
89,5%
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Ominaisuudet
Yhteensopiva DC-tulon kanssa, PFC, Yleistulo
Jännite - tulo
85 – 265VAC
Koko/mitat
5,04" pit. x 3,70" lev. x 1,61" kork. (128,0mm x 94,0mm x 41,0mm)
Jännite - lähtö 1
28V
Hyväksyjä
CSA, cUL, FCC, UL
Sähkövirta - lähtö 1
5.4 A