CSW65-28/A
DigiKeyn tuotenumero
CSW65-28/A-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CSW65-28/A
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 28V 65W
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 28V 90 – 305VAC Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CSW65-28/A -mallit
Kategoria
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Valm.
Jännite - erotus
3 kV
Sarja
Tehokkuus
Taso VI
Pakkaustapa
Kotelo
Toimintalämpötila
-10°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
Yleistulo
Tyyppi
Koteloitu
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Lähtöjen lukumäärä
1
Koko/mitat
4,75" pit. x 2,50" lev. x 1,50" kork. (120,7mm x 63,5mm x 38,1mm)
Jännite - tulo
90 – 305VAC
Hyväksyjä
CE
Jännite - lähtö 1
28V
Vaadittu vähimmäiskuorma
No
Sähkövirta - lähtö 1
2.33 A