ZPSA60-28
DigiKeyn tuotenumero
285-1844-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ZPSA60-28
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 28V 60W
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Avoin kehys AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 28V 90 – 264VAC Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ZPSA60-28 -mallit
Kategoria
Teho (wattia)
Valm.
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Sarja
Jännite - erotus
3 kV
Pakkaustapa
Irtotavara
Tehokkuus
86%
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
0°C – 70°C
Tyyppi
Avoin kehys
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Lähtöjen lukumäärä
1
Koko/mitat
4,00" pit. x 2,00" lev. x 1,07" kork. (101,6mm x 50,8mm x 27,1mm)
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Hyväksyjä
CE
Jännite - lähtö 1
28V
Vaadittu vähimmäiskuorma
No
Sähkövirta - lähtö 1
2.14 A