LFM420S280C
DigiKeyn tuotenumero
2034-LFM420S280C-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LFM420S280C
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 28V 280W
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 28V 85 – 264VAC, 120 – 370VDC Tulo
Kategoria
Sovellukset
Kotitalouslaitteet, ITE (kaupallinen)
Valm.
Jännite - erotus
4.25 kV
Sarja
Tehokkuus
94%
Pakkaustapa
Kaukalo
Toimintalämpötila
-40°C – 80°C (käyttöiän pidennyksellä)
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, Yleistulo
Tyyppi
Koteloitu
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Lähtöjen lukumäärä
1
Koko/mitat
5,09" pit. x 3,29" lev. x 1,00" kork. (129,3mm x 83,6mm x 25,4mm)
Jännite - tulo
85 – 264VAC, 120 – 370VDC
Hyväksyjä
CE, cURus, DEMKO, FCC, UKCA
Jännite - lähtö 1
28V
Vakionumero
60335-1; 62368-1
Sähkövirta - lähtö 1
15 A