PYD20-72WS05
DigiKeyn tuotenumero
285-PYD20-72WS05-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PYD20-72WS05
Kuvaus
DC DC CONVERTER 5V 20W
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Eristetty moduuli DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 5V 4A 8,5V - 160V Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PYD20-72WS05 -mallit
Kategoria
Jännite - erotus
4.2 kV
Valm.
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Sarja
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, Etäkäynnistys ja -sammutus
Pakkaustapa
Putki
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C (käyttöiän pidennyksellä)
Osan tila
Aktiivinen
Tehokkuus
85%
Tyyppi
Eristetty moduuli
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Lähtöjen lukumäärä
1
Pakkaus / kotelo
6-DIP-moduuli
Tulojännite (min.)
8,5V
Koko/mitat
2,00" pit. x 1,00" lev. x 0,40" kork. (50,8mm x 25,4mm x 10,2mm)
Tulojännite (maks.)
160V
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto, Aktiivinen jännitteellisenä
Jännite - lähtö 1
Hyväksyjä
CE, UKCA
Virta - lähtö (maks.)
4A
Vakionumero
Teho (wattia)
20 W