CQB100W-24S05
DigiKeyn tuotenumero
2034-2809-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CQB100W-24S05
Kuvaus
DC DC CONVERTER 5V 100W
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Eristetty moduuli DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 5V 20A 9V - 36V Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CQB100W-24S05 -mallit
Kategoria
Jännite - erotus
1.5 kV
Valm.
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Sarja
Ominaisuudet
Etäkäynnistys ja -sammutus, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Pakkaustapa
Kaukalo
Toimintalämpötila
-40°C – 100°C (käyttöiän pidennyksellä)
Osan tila
Aktiivinen
Tehokkuus
86,5%
Tyyppi
Eristetty moduuli
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Lähtöjen lukumäärä
1
Pakkaus / kotelo
Moduuli
Tulojännite (min.)
9V
Koko/mitat
2,28" pit. x 1,45" lev. x 0,50" kork. (57,9mm x 36,8mm x 12,7mm)
Tulojännite (maks.)
36V
Valmistajan laitepakkaus
Moduuli
Jännite - lähtö 1
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto, Aktiivinen jännitteellisenä
Virta - lähtö (maks.)
20A
Vakionumero
Teho (wattia)
100 W