PXD40-24WD15
DigiKeyn tuotenumero
285-PXD40-24WD15-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PXD40-24WD15
Kuvaus
DC DC CONVERTER +/-15V 40W
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Eristetty moduuli DC-DC-muuntimet 2 Lähtö 15V -15V 1,333A, 1,333A 9V - 36V Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PXD40-24WD15 -mallit
Kategoria
Teho (wattia)
40 W
Valm.
Jännite - erotus
1.6 kV
Sarja
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Pakkaustapa
Putki
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, Etäkäynnistys ja -sammutus, Etätunnistus
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tyyppi
Eristetty moduuli
Tehokkuus
91%
Lähtöjen lukumäärä
2
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Tulojännite (min.)
9V
Pakkaus / kotelo
6-DIP-moduuli
Tulojännite (maks.)
36V
Koko/mitat
2,00" pit. x 1,00" lev. x 0,40" kork. (50,8mm x 25,4mm x 10,2mm)
Jännite - lähtö 1
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto, Aktiivinen jännitteellisenä
Jännite - lähtö 2
-15V
Hyväksyjä
CE, UKCA
Virta - lähtö (maks.)
1,333A, 1,333A