CHB300W-110S24
DigiKeyn tuotenumero
2034-3151-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CHB300W-110S24
Kuvaus
DC DC CONVERTER 24V 300W
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Eristetty moduuli DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 24V 12,5A 43V - 160V Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CHB300W-110S24 -mallit
Kategoria
Sovellukset
ITE (kaupallinen), Rautatie
Valm.
Ominaisuudet
Etäkäynnistys ja -sammutus, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 100°C (käyttöiän pidennyksellä)
Pakkaustapa
Kaukalo
Tehokkuus
0.89
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Tyyppi
Eristetty moduuli
Pakkaus / kotelo
Half Brick
Lähtöjen lukumäärä
1
Koko/mitat
2,40" pit. x 2,28" lev. x 0,50" kork. (61,0mm x 57,9mm x 12,7mm)
Tulojännite (min.)
43V
Valmistajan laitepakkaus
Half Brick
Tulojännite (maks.)
160V
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto, Aktiivinen jännitteellisenä
Jännite - lähtö 1
Hyväksyjä
CB, CE, cURus
Virta - lähtö (maks.)
12,5A
Vakionumero
50155; 60950-1; 62368-1
Teho (wattia)
300 W
Päätuotenumero
Jännite - erotus
3 kV