STPS60SM200CW
DigiKeyn tuotenumero
497-11453-5-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STPS60SM200CW
Kuvaus
DIODE ARR SCHOTT 200V 30A TO-247
Valmistajan vakio toimitusaika
45 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodirivi 1 pari yhteinen katodi 200 V 30A Läpivientiaukko TO-247-3
EDA/CAD-mallit
STPS60SM200CW -mallit
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
830 mV @ 30 A
Valmistaja
STMicroelectronics
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Pakkaustapa
Putki
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
50 µA @ 200 V
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila - liitos
-40°C – 175°C
Diodikonfiguraatio
1 pari yhteinen katodi
Teknologia
Schottky
Pakkaus / kotelo
TO-247-3
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
200 V
Valmistajan laitepakkaus
TO-247
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io) (diodia kohden)
30A