STPS61150CW
DigiKeyn tuotenumero
497-3219-5-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STPS61150CW
Kuvaus
DIODE ARR SCHOT 150V 30A TO247-3
Valmistajan vakio toimitusaika
45 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodirivi 1 pari yhteinen katodi 150 V 30A Läpivientiaukko TO-247-3
EDA/CAD-mallit
STPS61150CW -mallit
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
840 mV @ 30 A
Valmistaja
STMicroelectronics
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Pakkaustapa
Putki
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
20 µA @ 150 V
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila - liitos
175°C (maks.)
Diodikonfiguraatio
1 pari yhteinen katodi
Teknologia
Schottky
Pakkaus / kotelo
TO-247-3
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
150 V
Valmistajan laitepakkaus
TO-247-3
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io) (diodia kohden)
30A