VS-60CPQ150-N3
DigiKeyn tuotenumero
VS-60CPQ150-N3GI-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
VS-60CPQ150-N3
Kuvaus
DIODE ARR SCHOT 150V 30A TO247AC
Valmistajan vakio toimitusaika
21 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodirivi 1 pari yhteinen katodi 150 V 30A Läpivientiaukko TO-247-3
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
VS-60CPQ150-N3 -mallit
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
830 mV @ 30 A
Valmistaja
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Pakkaustapa
Putki
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
100 µA @ 150 V
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila - liitos
-55°C – 175°C
Diodikonfiguraatio
1 pari yhteinen katodi
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Teknologia
Schottky
Pakkaus / kotelo
TO-247-3
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
150 V
Valmistajan laitepakkaus
TO-247AC
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io) (diodia kohden)
30A