STPS20200CG-TR | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | STPS20200CG-TR |
Kuvaus | DIODE ARRAY SCHOT 200V 10A D2PAK |
Valmistajan vakio toimitusaika | 25 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | Diodirivi 1 pari yhteinen katodi 200 V 10A Kiinnitys pintaan TO-263-3, D2PAK (2 jalkaa + juotoskohta), TO-263AB |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | STPS20200CG-TR -mallit |
Kategoria | Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If 860 mV @ 10 A |
Valmistaja STMicroelectronics | Nopeus Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io) |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Virta - käänteinen vuoto @ Vr 15 µA @ 200 V |
Osan tila Aktiivinen | Toimintalämpötila - liitos -40°C – 175°C |
Diodikonfiguraatio 1 pari yhteinen katodi | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Teknologia Schottky | Pakkaus / kotelo TO-263-3, D2PAK (2 jalkaa + juotoskohta), TO-263AB |
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.) 200 V | Valmistajan laitepakkaus D2PAK |
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io) (diodia kohden) 10A | Päätuotenumero |