MBRS20200CT
DigiKeyn tuotenumero
4878-MBRS20200CT-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MBRS20200CT
Kuvaus
DIODE ARR SCHOT 200V 10A TO263AB
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodirivi 1 pari yhteinen katodi 200 V 10A Kiinnitys pintaan TO-263-3, D2PAK (2 jalkaa + juotoskohta), TO-263AB
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MBRS20200CT -mallit
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
900 mV @ 10 A
Valmistaja
Diotec Semiconductor
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Pakkaustapa
Putki
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
5 µA @ 200 V
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila - liitos
-50°C – 175°C
Diodikonfiguraatio
1 pari yhteinen katodi
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Teknologia
Schottky
Pakkaus / kotelo
TO-263-3, D2PAK (2 jalkaa + juotoskohta), TO-263AB
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
200 V
Valmistajan laitepakkaus
TO-263AB (D2PAK)
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io) (diodia kohden)
10A