MBRB20200CT-13
DigiKeyn tuotenumero
MBRB20200CT-13DITR-ND - Rullattu teippi (TR)
MBRB20200CT-13DICT-ND - Cut Tape (CT)
MBRB20200CT-13DIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MBRB20200CT-13
Kuvaus
DIODE ARR SCHOTT 200V 10A TO-263
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodirivi 1 pari yhteinen katodi 200 V 10A Kiinnitys pintaan TO-263-3, D2PAK (2 jalkaa + juotoskohta), TO-263AB
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MBRB20200CT-13 -mallit
Kategoria
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Valmistaja
Diodes Incorporated
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
100 µA @ 200 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila - liitos
-55°C – 175°C
Osan tila
Aktiivinen
Luokka
Autoteollisuus
Diodikonfiguraatio
1 pari yhteinen katodi
Hyväksyntä
AEC-Q101
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
200 V
10A
Valmistajan laitepakkaus
TO-263
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
890 mV @ 10 A