SBRB20200CTT4G
DigiKeyn tuotenumero
SBRB20200CTT4GOSTR-ND - Rullattu teippi (TR)
SBRB20200CTT4GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
SBRB20200CTT4GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SBRB20200CTT4G
Kuvaus
DIODE ARRAY SCHOT 200V 10A D2PAK
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodirivi 1 pari yhteinen katodi 200 V 10A Kiinnitys pintaan TO-263-3, D2PAK (2 jalkaa + juotoskohta), TO-263AB
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
900 mV @ 10 A
Valmistaja
onsemi
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Sarja
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
1 mA @ 200 V
Toimintalämpötila - liitos
-65°C – 150°C
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Diodikonfiguraatio
1 pari yhteinen katodi
Pakkaus / kotelo
TO-263-3, D2PAK (2 jalkaa + juotoskohta), TO-263AB
Teknologia
Schottky
Valmistajan laitepakkaus
D2PAK
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
200 V
Päätuotenumero
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io) (diodia kohden)
10A