EDZVT2R12B | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | EDZVT2R12B |
Kuvaus | DIODE ZENER 12V 150MW EMD2 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 8 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | Diodit - Zener 12 V 150 mW ±2% Kiinnitys pintaan EMD2 |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | EDZVT2R12B -mallit |
Kategoria | Impedanssi (maks.) (Zzt) 30 Ohms |
Valm. | Virta - käänteinen vuoto @ Vr 100 nA @ 9 V |
Sarja | Toimintalämpötila -55°C – 150°C |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Osan tila Aktiivinen | Pakkaus / kotelo |
Jännite - zener (nim.) (Vz) | Valmistajan laitepakkaus EMD2 |
Toleranssi ±2% | Päätuotenumero |
Teho - maksimi 150 mW |