EDZVT2R30B
DigiKeyn tuotenumero
EDZVT2R30BTR-ND - Rullattu teippi (TR)
EDZVT2R30BCT-ND - Cut Tape (CT)
EDZVT2R30BDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EDZVT2R30B
Kuvaus
DIODE ZENER 30V 150MW EMD2
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 30 V 150 mW ±3% Kiinnitys pintaan EMD2
EDA/CAD-mallit
EDZVT2R30B -mallit
Impedanssi (maks.) (Zzt)
200 Ohms
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
100 nA @ 23 V
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Toleranssi
±3%
Päätuotenumero
Teho - maksimi
150 mW