LD39115J18R
DigiKeyn tuotenumero
497-17878-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-17878-1-ND - Cut Tape (CT)
497-17878-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LD39115J18R
Kuvaus
IC REG LIN 1.8V 150MA 4-FLIPCHIP
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 150mA 4-FlipChip
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
LD39115J18R -mallit
Kategoria
Virta - lepovirta (Iq)
50 µA
Valm.
Virta - syöttö (maks.)
70 µA
PSRR
74dB – 67dB (1kHz – 10kHz)
Osan tila
Vanhentunut
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto
Lähdön konfiguraatio
Suojausominaisuudet
Ylivirta, Ylikuumeneminen
Lähdön tyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Tulojännite (maks.)
5,5V
Pakkaus / kotelo
4-UFBGA, FCBGA
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
1,8V
Valmistajan laitepakkaus
4-FlipChip
Jännitehäviö (maks.)
0,11V @ 100mA